Актуелности

Slide
Последње вести
  • Успешно одржан III Међународни Краљевски куп "Краљице Марије" у фудбалу за девојчице, под покровитељством ЊКВ Принцезе Данице Карађорђевић и уз подршку општине Врњачка Бања
  • Учествовало је преко 160 девојчица из осам клубова из разних делова наше земље и Црне Горе

Актуелности

23.04.2022.

Краљице убедљиве на гостовању у Ужицу ✊

СЖФУ “Јединство путеви” Ужице - ЖФК “Краљица Марија” 0:3.

Данас је на гостовању у Ужицу, у оквиру 11. кола Друге лиге за жене Запад, екипа ЖФК “Краљица Марија” однела убедљиву победу над екипом СЖФУ “Јединство путеви” Ужице резултатом 0:3.

Силовити старт резултирао је раним вођством, већ у 2. минуту голом Анђеле Дрбњак, а затим су се у стрелце уписале Јована Пауновић у 6. и Рита Императо у 35. минуту, искористивши шок домаћина и наметнувши јак пресинг, чиме је наша екипа убедљиво повела.

Утакмица је настављена и приведена крају у сигурном темпу чврстом одбраном.